HANS HEDBERG. Landskap, olja på pannå, signerad.

1035416. HANS HEDBERG. Landskap, olja på pannå, signerad.

26 x 34 cm.

Hans Hedberg (1917–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 34 cm.

Hans Hedberg (1917–2007)

Antal besök: 2 833