DOSA, silver, Ryssland, Niello-arbete, Moskva, 1845. Otydliga mästarstämplar.

1035021. DOSA, silver, Ryssland, Niello-arbete, Moskva, 1845. Otydliga mästarstämplar.

Dekor av ryttare och stad. Längd 9 cm.

Ett hörn med buckla. Sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 368