1034446. FAT, porslin, Japan, sekelskiftet 1800/1900-tal.

Dekor av växter underglasyrblått. Diam 53 cm.

Mindre nagg.

Mindre nagg.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1034446

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 231