Belysning, total höjd 39 cm, numrerad 305860368.

Smärre kantnaggar.

Bertil Vallien (Född 1938)

Smärre kantnaggar.

Bertil Vallien (Född 1938)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 57 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
57 EUR
Danmark, Finland, Storbritannien, Tyskland
63 EUR
Åland
69 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
71 EUR
87 EUR
Schweiz
99 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
147 EUR
182 EUR
206 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Hylla 20
Föremålsnr
1033588

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 56

Andra intressanta föremål