BERTIL VALLIEN. Skulptur, huvud, glas med träsockel, Kosta Boda, signerad.

1033588. BERTIL VALLIEN. Skulptur, huvud, glas med träsockel, Kosta Boda, signerad.

Belysning, total höjd 39 cm, numrerad 305860368.

Smärre kantnaggar.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre kantnaggar.

Bertil Vallien (Född 1938)

Antal besök: 1 198