GUNNAR WENNERBERG. Vas, blått glas, jugend, signerad.

1033441. GUNNAR WENNERBERG. Vas, blått glas, jugend, signerad.

Höjd 15 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gunnar Wennerberg (1863–1914)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gunnar Wennerberg (1863–1914)

Antal besök: 975