Höjd (ink. uppsats) 137 cm, bredd 109 cm, djup 48 cm.
Intarsia med geometrisk dekor.

Slitage. Smärre fanerskador.

Nycklar saknas.

Slitage. Smärre fanerskador.

Nycklar saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 83 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Herrljunga, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Luleå, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Vansbro, Växjö, Örebro
83 EUR
Danmark: Köpenhamn
133 EUR
Finland: Helsingfors
133 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
153 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
172 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
189 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
190 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
199 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
246 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
246 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
342 EUR
Spanien: Dörrleverans - Andalusien, Galicien och Mallorca
342 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Göteborg, Sverige
Göteborgs Auktionsverk
Placering
F
Föremålsnr
1032994

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 223