1032994. SKÄNK, England, 18/1900-tal.

Höjd (ink. uppsats) 137 cm, bredd 109 cm, djup 48 cm.
Intarsia med geometrisk dekor.

Slitage. Smärre fanerskador.

Nycklar saknas.

Slitage. Smärre fanerskador.

Nycklar saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1032994

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 264