MUSIKANLÄGGNING, Skantic högtalare 1960-tal, vinylspelare, kasettdäck, skivor, möbel från Troeds.

1031906. MUSIKANLÄGGNING, Skantic högtalare 1960-tal, vinylspelare, kasettdäck, skivor, möbel från Troeds.

60-tals anläggning
skantic högtalare
typ SH-835S, serie 1, 4ohm, diameter:32 cm, h:79 cm, teak,

Vinylspelare garrard SYNCHRO-LAB 95B

Kasettdäck Ferguson 3273

PIONEER reciver VSX-405RDSMkII

CD växlare PIONEER PD-M406

59 skivor mestadels dansband, diverse kasetter samt cd-skivor.

Stereomöbel från TROEDS 150x45x48 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället, enstaka repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

60-tals anläggning
skantic högtalare

Kasettdäck Ferguson 3273

CD växlare PIONEER PD-M406

Antal besök: 5 059