BEVERLOO CORNEILLE. GRAFIKBOX med 3 grafiska blad105/150 samt bok Maria Wine "Den dagliga kärleken" Corneille-bladen signerade och daterade 1997.
1029864. BEVERLOO CORNEILLE. GRAFIKBOX med 3 grafiska blad105/150 samt bok Maria Wine "Den dagliga kärleken" Corneille-bladen signerade och daterade 1997.