1029418. SIDEBOARD, teak, "Gigant", Nils Jonsson, 1960-tal. stämpelmärkt, Troeds.

SIDEBOARD, teak, "Gigant", Nils Jonsson, 1960-tal. stämpelmärkt, Troeds.

Skjutdörrar. Fem lådor. Längd 220. Bredd 45 cm.
Höjd 80 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Höjd 80 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Laholms Auktionskammare
Föremålsnr
1029418

Om auktionshuset

Namn
Laholms Auktionskammare AB
Momsnr
SE559125319901
Org.nr
559125-3199
Telefon
0720908444
Adress

Vallbergagården
312 50 Vallberga
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 050