BARNSKRIVBORD och STOL, 1900-tal.

1028110. BARNSKRIVBORD och STOL, 1900-tal.

längd 69 cm, bredd47 cm, höjd 52 cm, sitthöjd 31 cm.

kraftig slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

kraftig slitage.

Antal besök: 578