SÄNGBORD, ett par, 1900-tal.

1027212. SÄNGBORD, ett par, 1900-tal.

Höjd 62 cm, bredd 47 cm, djup 50 cm.

Fanerskador. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador. Slitage.

Antal besök: 464