23,5 x 23 (30,5) mm. Mineralglas. Boettnr. 6 81006. Serienr 54812. Läderband, ej original.

Bruksslitage, repor. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 9 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
9 EUR
Tyskland
15 EUR
Danmark, Norge
18 EUR
Finland, Frankrike, Italien, Schweiz, Spanien, Storbritannien
20 EUR
24 EUR
31 EUR
Island, Kanada, Mexiko, Turkiet, USA
39 EUR
51 EUR
57 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Göteborg, Sverige
Göteborgs Auktionsverk
Placering
H
Föremålsnr
1026637

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 724

Andra intressanta föremål