Skedar med stardsstämplar i emalj. Längd 17 cm
teskedar, längd 10 cm
sked samt gaffel, längd 11-15 cm.

Bruksslitage.

teskedar, längd 10 cm

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 19 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
19 EUR
Storbritannien, Tyskland
28 EUR
Danmark, Finland, Frankrike, Norge
32 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
37 EUR
52 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
70 EUR
94 EUR
106 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Göteborg, Sverige
Göteborgs Auktionsverk
Placering
4Vitrin
Föremålsnr
1024332

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 49

Andra intressanta föremål