KONTORSSTOL, betsat trä.

1023754. KONTORSSTOL, betsat trä.

Sitthöjd 48, rygghöjd 89 cm.

Bruksslitage samt lagningar på bägge armstöden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 48, rygghöjd 89 cm.

Antal besök: 394