ARMRINGAR, RINGAR, samt BROSCH, 5 delar, silver.

1021777. ARMRINGAR, RINGAR, samt BROSCH, 5 delar, silver.

Armring, stel, svenska importstämplar, diameter ca 6,5 cm
Armlänk, HOJ, Danmark, längd 18,5 cm
Ring, grönfärgad kalcedon, ca 17 mm
Ring, bergkristall, K.E Palmberg för Alton, Falköping 1972
Brosch , Ödla med markasiter, längd ca 3,8 cm.

Repor och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och bruksslitage.

Antal besök: 596