CHRISTO OCH JEANNE-CLAUDE. LITOGRAFI med COLLAGE i låda av plexiglas, numrerad 25/100, signerad.

1019320. CHRISTO OCH JEANNE-CLAUDE. LITOGRAFI med COLLAGE i låda av plexiglas, numrerad 25/100, signerad.

höjd 86 cm, bredd 64 cm.

höjd 86 cm, bredd 64 cm.

Antal besök: 1 455