SEKRETÄR MED ÖVERSKÅP, ek med intarsia, 1800-tal.

1017876. SEKRETÄR MED ÖVERSKÅP, ek med intarsia, 1800-tal.

Längd 105, bredd 49, höjd 202 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 756