HYLLSYSTEM, teak, "Pira", design Olof Pira, 1900-talets mitt.

1017227. HYLLSYSTEM, teak, "Pira", design Olof Pira, 1900-talets mitt.

2 skåp, 14 hyllplan, 2 gavlar höjd 250 cm samt 7 gavlar höjd 200 cm. Glashyllor medföljer, Ej tillhörande.

Ej genomgånget samt oxideringar och färgslitage på gavlarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 714