SAMOVAR, 1800-talets slut.

1016564. SAMOVAR, 1800-talets slut.

Mässing. Höjd 70 cm.

Flertalet bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing. Höjd 70 cm.

Flertalet bucklor.

Antal besök: 570