OLLE NORDBERG. "Sörleviken", olja på pannå, sign.

1014385. OLLE NORDBERG. "Sörleviken", olja på pannå, sign.

38x46.

Olle Nordberg (1905–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

38x46.

Olle Nordberg (1905–1986)

Antal besök: 884