KOLONNER, 1 par, vitmålat och förgyllt trä, gustaviansk stil, samtida.

1012423. KOLONNER, 1 par, vitmålat och förgyllt trä, gustaviansk stil, samtida.

Höjd 240 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 240 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 060