SKÅLFAT, porslin, Kina, 1700-tal, bär Qianlong-märke.

101221. SKÅLFAT, porslin, Kina, 1700-tal, bär Qianlong-märke.

Delvis heaping and piling-dekor. Diam 21 cm.

Mindre nagg samt smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 539