CARL BJERKÅS. "Skeppsbrokajen", olja på duk, sign.

1011437. CARL BJERKÅS. "Skeppsbrokajen", olja på duk, sign.

55 x 55 cm.

Ingen anmärkning.

Carl Bjerkås (Född 1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 55 cm.

Ingen anmärkning.

Carl Bjerkås (Född 1968)

Antal besök: 1 568