GÖSTA PETTERSSON. Komposition, olja på duk, monogramsign GP 61.

1011434. GÖSTA PETTERSSON. Komposition, olja på duk, monogramsign GP 61.

97 x 72 cm.

Hål i duken. Krackelering.

Gösta Pettersson (1923–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

97 x 72 cm.

Hål i duken. Krackelering.

Gösta Pettersson (1923–2015)

Antal besök: 930