VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

1011426. VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Välvd form. Fanerat, med intarsiadekor. Höjd 143 cm, bredd 72 cm, djup 35 cm.

obetydligt brukslitage.Smärre märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 548