31 x 60 cm.

Med kraftiga lagningar på duk. Samt retuscher. Krackelering. Färgbortfall.

31 x 60 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 35 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
38 EUR
Danmark, Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
47 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
60 EUR
Bulgarien, Estland, Grekland, Irland, Island, Kroatien, Lettland, Litauen, Monaco, Polen, Portugal, Rumänien, Schweiz, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern, Österrike
71 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
101 EUR
Mexiko
113 EUR
Argentina, Australien, Bolivia, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, Guatemala, Honduras, Hongkong, Indonesien, Japan, Kina, Malaysia, Nicaragua, Nya Zeeland, Panama, Paraguay, Peru, Saudiarabien, Singapore, Sydkorea, Taiwan, Thailand, Uruguay
125 EUR
148 EUR
Marocko
172 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Herrljunga, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Luleå, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Växjö, Örebro
35 EUR
Danmark: Köpenhamn
58 EUR
Finland: Helsingfors
58 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
80 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
96 EUR
Spanien: Dörrleverans - Barcelona
99 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main
99 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
110 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
115 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
147 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
163 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
239 EUR
Spanien: Dörrleverans - Andalusien, Galicien och Mallorca
242 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Göteborg, Sverige
Göteborgs Auktionsverk
Placering
D
Föremålsnr
1011385

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 71

Andra intressanta föremål