ARNE BARK. Barn som plockar blommor, olja på duk, signerad.

1009924. ARNE BARK. Barn som plockar blommor, olja på duk, signerad.

51 x 61 cm.

Arne Bark (1927–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 61 cm.

Arne Bark (1927–1983)

Antal besök: 858