1006399. MATBORD/KONFERENSBORD, 2000-tal.

Skiva i vit laminat. Ben i aluminium. Längd 190, bredd 95, höjd 72 cm. 2 svarta iläggsskivor, bredd 50 cm vardera.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1006399

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 134