LIEVORE ALTHERR MOLINA. Stolar, 8 st, "Catifa 46", Arper, Italien.

1006398. LIEVORE ALTHERR MOLINA. Stolar, 8 st, "Catifa 46", Arper, Italien.

Sitsar i tvåfärgad polypropen. Ben i kromat stål. Stapelbara. Märkta på undersidan.

Bruksslitage. Smärre repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 441