1006176. TRÄDGÅRDSPALLAR, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal.

celadonglasyr, höjd 45 cm.

sedvanligt ytslitage.

celadonglasyr, höjd 45 cm.

sedvanligt ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 95 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

95 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
107 EUR
Danmark: Köpenhamn
150 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
163 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
182 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
207 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
222 EUR
Finland: Helsingfors
222 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
269 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
319 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
363 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
375 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
497 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
A
Föremålsnr
1006176

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 184