Höjd ca 72,5 cm.

Slitage, mindre repor och märken/nagg, smärre buckla.

Höjd ca 72,5 cm.

Föremålets betalsätt

KlarnaPayPalBetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 51 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
106 EUR
Danmark, Finland, Storbritannien, Tyskland
165 EUR
Frankrike, Italien, Norge, Spanien
225 EUR
260 EUR
Bulgarien, Irland, Kroatien, Slovenien, Ungern
344 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Herrljunga, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Luleå, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Växjö, Örebro
51 EUR
Danmark: Köpenhamn
83 EUR
Finland: Helsingfors
83 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
108 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
112 EUR
Spanien: Dörrleverans - Barcelona
127 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main
127 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
131 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
135 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
175 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
195 EUR
Spanien: Dörrleverans - Andalusien, Galicien och Mallorca
271 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
272 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Stockholm, Sverige
Auktionshuset Kolonn
Föremålsnr
1005427

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Momsnr
SE556701912901
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 206