1005427. PARAPLYSTÄLL, plåt, "Teste Antiche", Piero Fornasetti, 1950-tal.

Höjd ca 72,5 cm.

Slitage, mindre repor och märken/nagg, smärre buckla.

Höjd ca 72,5 cm.

Föremålets betalsätt

KlarnaPayPalBetalkortBankgiroBanköverföring

Auktionshuset Kolonn
Föremålsnr
1005427

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Momsnr
SE556701912901
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 333