PARAPLYSTÄLL, plåt, "Teste Antiche", Piero Fornasetti, 1950-tal.

1005427. PARAPLYSTÄLL, plåt, "Teste Antiche", Piero Fornasetti, 1950-tal.

Höjd ca 72,5 cm.

Slitage, mindre repor och märken/nagg, smärre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 72,5 cm.

Antal besök: 3 463