RAM, sekelskiftet 1800/a1900-tal.

1005139. RAM, sekelskiftet 1800/a1900-tal.

82x101 innermått 62x82.

Mindre färgbortfall samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

82x101 innermått 62x82.

Antal besök: 443