GOLVUR, vitmålat med förgyllningar, daterad 1840, Mora.

1004389. GOLVUR, vitmålat med förgyllningar, daterad 1840, Mora.

Höjd 181 cm.

Sprickor, färgskador, ett hjälp på ena tyngden saknas samt åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 181 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 661