MONA HUSS WALIN. "Solkaktus, Vinga fyr". Olja på duk, signerad och daterad 1986.

1000256. MONA HUSS WALIN. "Solkaktus, Vinga fyr". Olja på duk, signerad och daterad 1986.

90 x 75 cm.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 75 cm.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Antal besök: 888