MULBERRY. Kuffert, England, kabinemodel, præget "Scotchgrain" med cognacfarvede læderdetaljer, stemplet Mulberry, tag nummereret 973049, lås og nøgle medfølger.

2384213. MULBERRY. Kuffert, England, kabinemodel, præget "Scotchgrain" med cognacfarvede læderdetaljer, stemplet Mulberry, tag nummereret 973049, lås og nøgle medfølger.

Højde med håndtag ca 55x43, dybde 21 cm.

Brugsslitage og mærker, slidte knapper.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 731