KONFEKTIONSSKÅL. wellner Tyskland, 20. århundrede.

205152. KONFEKTIONSSKÅL. wellner Tyskland, 20. århundrede.

Forsølvede. Lille skål på 3 kuglefødder. Firmalogo i bunden. Højde 5,4 cm. Diameter 13,6 cm.

Lidt brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt brugsspor.

HannoVerum
Antal besøg: 1.737