TAKLAMPA, "Bumlingen", Anders Pehrsson, Ateljé Lyktan Åhus.

67954. TAKLAMPA, "Bumlingen", Anders Pehrsson, Ateljé Lyktan Åhus.

Silverfärgad. Diameter ca 60 cm.

Slitage och smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre bucklor.

Antal besök: 814