609979. ARNE VODDER. BYRÅ I TEAK.
Formgivare: Arne Vodder
Tillverkare: NC Møbler Odense
Utförande ca 1960-tal.
Teakram, delvis solid, delvis fanerad.
Höjd ca. 100,50 cm
Bredd ca.. 84 cm
Djup ca.. 45cm.
Villkoret används.
Det finns tecken på slitage, små repor, minimala färgskillnader och minimala brister.
Formgivare: Arne Vodder
Tillverkare: NC Møbler Odense
Utförande ca 1960-tal.
Höjd ca. 100,50 cm
Bredd ca.. 84 cm
Djup ca.. 45cm.
Villkoret används.