SYSKRIN PÅ BEN, 1900-talets mitt.

53482. SYSKRIN PÅ BEN, 1900-talets mitt.

Underrede av laminerad och formböjd bok, inrede med två skjutbara fack, diverse sytillbehör medföljer. Längd 53, bredd.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 11 126