TEVAGN samt BORDLAMPA sent 1900-tal.

48184. TEVAGN samt BORDLAMPA sent 1900-tal.

Vagn mässing/mahogny/glas längd 72, bredd 52, höjd 73 cm.Bordlampa i urnform, beige keramik.

Skärm aningen bucklig, för övrigt bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 723