MATBORD, ek, "AT 312", Hans J Wegner för Andreas Tuck, Danmark.

272619. MATBORD, ek, "AT 312", Hans J Wegner för Andreas Tuck, Danmark.

Längd 140, bredd 90, höjd 72, 2 st utdragsskivor á 49 cm
Brännmärkt.

Slitage, repor, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännmärkt.

Antal besök: 2 746