SPOTTKOPP, gjutjärn, i form av sköldpadda, omkring 1900.

269733. SPOTTKOPP, gjutjärn, i form av sköldpadda, omkring 1900.

Längd ca 36 cm.

Slitage. Emaljerad insats med stötmärken samt emaljskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 36 cm.

Antal besök: 1 653