KARL DAHLQVIST. Porträtt. Kopia efter Hans Memling. Olja på pannå. Signerad Karl Dahlqvist.

260948. KARL DAHLQVIST. Porträtt. Kopia efter Hans Memling. Olja på pannå. Signerad Karl Dahlqvist.

25 x 18 cm.

Krackelyrer och smärre slitage.

Karl Dahlqvist (1900–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 18 cm.

Karl Dahlqvist (1900–1971)

Antal besök: 902