VAS, stengods, Carl Harry Stålhane, Designhuset.

254015. VAS, stengods, Carl Harry Stålhane, Designhuset.

Signerad undertill. Höjd ca 13,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 949