MEDALJ, silver, Svärdstecknet, underofficerare i originalask.

252857. MEDALJ, silver, Svärdstecknet, underofficerare i originalask.

Gult band med blå bårder.

Smärre slitage. Ask med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gult band med blå bårder.

Antal besök: 1 954