GLASSKULPTUR, Uno Westerberg för Pukeberg, signerad samt daterad 1975.

250702. GLASSKULPTUR, Uno Westerberg för Pukeberg, signerad samt daterad 1975.

Etikettmärkt. Höjd ca 26,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 7 906