STOL, gustaviansk, 1700-tal.

250059. STOL, gustaviansk, 1700-tal.

Skuren dekor, rygg klädd i rotting. Randig klädsel på sits.

Slitage, maskstungen, sprickor, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 518