TAKLAMPA, plafondmodel, mässing med facettslipade glas, 1900-tal.

248882. TAKLAMPA, plafondmodel, mässing med facettslipade glas, 1900-tal.

modell "Bellmanlykta". Diameter ca 28,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 477