Fickur, cylinder, nyckeldragare,yttre diameter ca 4,5 cm.
Fickur, såkallat mormorsur, yttre diameter ca 3,5 cm.
Slitage, smärre skador.
Nycklar saknas.
Slitage, smärre skador.
Nycklar saknas.