TELEFON. "Diabelle" 1970-tal. USA.

218298. TELEFON. "Diabelle" 1970-tal. USA.

Benvit/Brun.
Längd ca 23 cm.
Märkt American Telecommunications orp- El Monte, Calif. ATC Genie Phone. Tillhör televerket.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.
Luren med små skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Benvit/Brun.
Längd ca 23 cm.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.
Luren med små skavmärken.

Antal besök: 1 426